ProLider
przejdź do głównej zawartości strony

Program ProLider

Program ProLider jest następcą i połaczeniem programów LiderFK, LiderSIM i LiderXPR.

Składa się on z modułów odpowiadających funkcjonalnie tym programom i korzysta się z niego podobnie jak z programów Lider. (Dane z programu Lider mogą zostać łatwo wczytane do bazy systemu ProLider za pomocą menu Plik -> Obsługa baz danych -> Obsługa sytuacji nietypowych)

W programie ProLider zrealizowano wiele życzeń i sugestii wyrażanych przez użytkowników programów Lider. Jest przyjazny dla użytkownika (mimo bardzo bogatej funkcjonalności), działa szybko, nie ma dużych wymagań sprzętowych. Uzyskanie takiego efektu było możliwe ponieważ używa on lepszej technologii baz danych, od tej która była zastosowana w jego poprzednikach. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii z doświadczeniem użytkowników powstał produkt sprawnie wspomagający pracę w obszarach księgowości, sprzedaży i gospodarki magazynowej w firmach i instytucjach.


Dlaczego ProLider ? (dodatkowe informacje)

System LIDER

W skład systemu LIDER wchodzą programy umożliwiające pełną obsługę informatyczną firm i instytucji w zakresie kadr i płac oraz ewidencji środków trwałych.
System mimo bogactwa posiadanych modułów, funkcji i sprawozdań jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.
Jest też systemem otwartym umożliwiającym współpracę z arkuszami kalkulacyjnymi i zewnętrznymi bazami danych dzięki czemu możliwe jest tworzenie własnych zestawień i podsumowań.Dostrajamy nasz system do indywidualnych potrzeb klienta

Jeżeli nasze programy nie spełniają wszystkich Państwa oczekiwań wynikających ze specyfiki działania firmy to prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na propozycje zmian i w ramach odrębnej umowy chętnie dopasujemy nasz system do Państwa potrzeb.


Tworzymy programy na indywidualne zamówienie klientów

W swoim dorobku mamy wiele programów opracowanych na indywidualne zamówienie klientów.Jeśli programu,którego Państwo poszukujecie nie ma w naszej podstawowej ofercie to prosimy o kontakt .Chętnie pomożemy rozwiązać Wasz problem.
Szczególnie bogate doświadczenie posiadamy w zakresie programów obsługi produkcji opracowanych na potrzeby indywidualnych klientów.